חופש האלתור

התכנית המלאה 19.6.21

בשנת 2011 שלושה מוסיקאים אמריקאים נסעו לקובה להקליט אלבום. הם יצרו ג’אז עם השפעות מודרניות של היפ-הופ והמיקום בהוואנה הוסיף לצליל כמות נכבדה של תבלין לטיני. שלושת המוסיקאים הם כריסטיאן סקוט בחצוצרה, סטפון האריס בויברפון ודייויד סאנצ’ז בסקסופון. להקלטה הצטרפו מוסיקאים מקומיים והאלבום נקרא “Ninety Miles”.
תוכלו לשמוע בו דוגמאות טובות של מונטונו ומקצבי קונגה סוחפים אך בסופו של דבר מה שנמצא באור הזרקורים אלה האלתורים של שלושת מובילי האלבום.

0D באלבום Modern Lore משנת 2018 ג’וליאן לייג’ רקח יצירות אינסטרומנטליות מקוריות שבעצם הקשר שלהן לג’אז הוא יותר ברוח, בנשמה ובלהקה. זה אוסף לחA0ים שנוגע בסגנונות כמו קאנטרי ורוק, מפגין השפעות של סטילי דן ופט מת’יני, משלב בתוכו אמריקנה ופלמנקו וכל זה נעשה במסגרת של טריו. על התופים קני וולסן ועל הבס סקוט קולי. לייג’, יליד 1987, הוא אחד הקולות החשובים והמעניינים בתחום הזה שנקרא “גיטרת ג’אז”. הוא התחיל את דרכו בגיל צעיר מאוד וכבר כשהיה בן שמונה ניגן עם סנטנה. מאז הוא הספיק להיות סיידמן של פרד הרש, גרי ברטון, בלה פלק וג’ון זורן ורבים אחרים. הנגינה שלו מלאת מעוף, דמיון ויצירתיות ואלבומי הסולו שלו הם חגיגה של ממש. 

חופש האלתור
חופש האלתור
התכנית המלאה 19.6.21
/
הצגת קוד הטמעה