הטוב הרע והמופרע

שיח אקטואליה תוסס ופינות בנושאי מיסוי, הספורט, המלצות השבוע, כרטיס אדום ופינת ליטוף עם יועץ המס שחר אלוני, אורן אלוני ובועז חנני, שישי ב 09:00
עברו לעמוד ה־RSS של הטוב הרע והמופרע

יום השואה 9.4.21

לציון יום השואה נשוחח עם סא"ל במי"ל יגאל אבן זיו מארגון צעדת החיים נשוחח גם עם ראש עיריית אור יהודה לשעבר יצחקי מנשה על נושא הפרהוד בעירק. בפינת המיסוי נתמקד בשכירים שיכולים לקבל החזרי מס גדולים במיוחד בתקופת הקורונה.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 2.4.21

השבוע נמשיך לעקוב אחר תהליך הרכבת הממשלה. בפינת המיסוי נדבר על העדר תקציב והשפעתו על המשק. וכמובן כל הפינות הקבועות.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 26.3.21

אחרי דרמת הבחירות חוזרים לשגרה עם הפינות הקבועות, אקטואליה והרבה פסח

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 19.3.21

שיחה עם המחזאי, הסופר והבמאי יהושע סובול, על הבחירות המתקרבות ונשאל מה הוא צופה בעתיד הפוליטי בישראל. עוד נדון במגוון הנושאים החמים על סדר היום.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 12.3.21

שוחחנו עם שי דרומי על הפשיעה החמורה בדרום ועל המקרה האישי שלו, עם ח"כ רות וסרמן לנדה מכחול לבן על האלימות בחברה הערבית, אקטואליה והפינות הקבועות בנושא מיסוי, ספורט ועוד..

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 5.3.21

הפעם שוחחנו עם רו"ח תמר ברכה ממס הכנסה הממונה על ביקורות מס הכנסה בארץ יחד עם עו"ד ורו"ח משה כדר. ועם הגב' מאיה קלימי מנהלת מטה יום הבחירות של הליכוד בכ"ס

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 26.2.21

בררנו עם רו"ח רחל טל מירושלים, איך בזמן שרשות המיסים משלמת מענקי קורונה, היא מזמנת עצמאים לדיון לפני פסילת ספרים בגין אי רישום קבלה, עם הגברת מאיה קלימי, מנהלת מטה הבחירות של הליכוד בכפר סבא. נשוחח בין היתר על כיצד ההחלמה מסרטן השפיעה על יכולות הניהול שלה, המבוססות על אהבה וכבוד הדדי ונדון במגוון הנושאים הכי חמים שעלו השבוע על סדר היום.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 19.2.21

ד"ר ליאור אונגר על המאבק שלו בחדשות כוזבות ובמתנגדים לחיסון, הגב' ציפי יוסף סקלר פקידת שומה רחובות ונבדוק איתה איך רשות המסים מקלה על האזרחים בתקופת הקורונה.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 12.2.21

עורכת הדין סמדר דקל נעים – מגשרת יזמת ופעילה חברתית ומשפטית. שוחחנו על נושא שעלה השבוע לסדר היום – אלימות נגד נשים.שוחחנו גם על משפט נתניהו שנפתח שוב השבוע ומערכת הבחירות שמעסיקה את כולנו לא מעט.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 5.2.21

ראיון עם שרה זועבי – ערביה מוסלמית ציונית. פעילה בארץ ובעולם כנגד ארגונים הקוראים להחרים את ישראל. משלמת מחיר כבד על דעותיה, מאויימת על ידי גורמים מוסלמים ולמרות זאת לא חוששת להביע דעתה, נדון במגוון הנושאים הכי חמים שעלו השבוע על סדר היום ווכמובן.... ייתר הפינות הקבועות שלנו !

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 29.1.21

ראיון עם מני אסייג והמחיר שהוא משלם על דעותיו הפוליטיות והפינות הקבועות - מיסוי, ספורט ועוד ..

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 22.1.21

השבעתו של ג'ו ביידן השבוע בבית הלבן וההשפעה של החלפת הנשיא על ישראל, המזרח התיכון והאזור כולו. ראיון עם סא"ל במיל, אלון אביתר מומחה לזירה הפלסטינית. נושא השולמנים- מה מבחינתם, ומבחינת העצמאים בכלל, יחשב להישג בממשלה הבאה ?, לקראת סגירת הרשימות לכנסת החיבורים האפשריים ואיך זה ישפיע על תוצאות הבחירות, ספורט ועוד..

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 15.1.21

הפסיקה אודות הסרט ג'נין ג'נין, הפגנות החרדים הפינות הקבועות בנושא מיסוי, ספורט, המלצות השבוע, כרטיס אדום ופינת "ליטוף"

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית הראשונה 8.1.21

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט