הקול טוב

בתכנית נדבר על תרבות אהבה ואומנות החיים עם נטלי פורטי. ימי שני ב 16:00 בשת"פ עם אתר התרבות והפנאי "יוצאים קבוע".
עברו לעמוד ה־RSS של הקול טוב

התכנית המלאה 7.5.22

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 30.4.22

תכנית חגיגית ליום העצמאות עם האנשים שיצאו לעצמאות וגילו שזה לא רק כיף: עו"ד חיים קינן שחזר בשאלה, הרעיה היחידה שניצלה משמעון קופר, ויקירת התכנית ורד ברלל שחגגה ברומניה. וגם כרגיל מוזיקאית בהפתעה

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 2.4.22

עו"ד ענבר לב, ורד ברלל, אתי קרואני תושבת נתיב הגדוד , חיים וסילבי אורן ממשק אורן

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 26.3.22

הפעם בתכנית המאמנת העסקית שירי ברקת, המגשר עוז חזן, הזמרת שקד בכר, והמוזיקאי אורן עדן, השף רונן ורה ונכיר לכם את צימר המערה.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 16.3.22

על נדל"ן והשקעות, המשוררת מלכה אורמן שהוציאה זה עתה את ספרה הראשון, היזם רום שהקים אפליקציה שמתווכת בין בשלנים לאנשים רעבים, אפרת גיאת מובילת מאבק התושבים בעין כרם, ורד ברלל עיתונאית אלכוהול והחיים הטובים על יום פטריק הקדוש שיחול מחר. והמוזיקאי אייל רג"יניאנו זוכה פרסים בינלאומיים שיעשה לנו לייב ושמח על הלב.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 9.3.22

בסימן תמיד אישה, עם המוזיקאי עודד גדיר, בר אלפנדרי, מאמנת הכושר קטי אנרגטי, השחקנית אלי לוי, המשוררת רבקה נעים והעיתונאית והמומחית ליין ורד ברלל

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 2.3.22

התוכנית שמחכה לפורים ולא בשביל הליצנים. עו"ד ענבר לב עם פינה חדשה "משפט רדיו", המלכה של שינקין אליזט, עו"ד גיל נמיר שעוסק בחדלות פרעון ועינת צוקרמן טל, רכזת קהילת ים שרון בעמותת אקואושן, עו"ד שרון מאור בעל האורחן ממצפה רמון וד"ר בירגר.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 23.2.22

 אלקנה פרסלר, יזם טכנולוגי עסקי (תקשורת, תעופה וחלל, חיישנים, מכשור רפואי, אנרגיה ירוקה) יוצא במחאה נגד מפעל הפיס, נשוחח עם אוזי זמרת כבדת שמיעה, עם עו"ד ענבר לב על שי אביטל השובר שתיקה וחנן גולדבלט המבקש בגיל 80 לחזור לבמות, הפסלת אתי קרואני והסדנא לפורים ולאן נוסעים עם אודי שומרת

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 16.2.22

ורן אסף אמן יוצר שמשלב מדיות, אמנות פלסטית מקורית, קולאז'ים ועטיפות אלבומים, עם פרופ' יובל חלד, פיזיולוג מאמץ, איש אקדמיה ויועץ על תמותה ממאמץ בספורט וטיפ להארכת החיים, נשוחח עם טל חג'ג-רוקח הגרפולוגית כעדה מומחית במשפט הפלילי על גרפולוגיה משפטית, אימות כתבי יד ובדיקת אמינותם, עם עו"ד ענבר לב בעניין רונן ביטי ועוד..

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 9.2.22

עו"ד ענבר לב, סוכן הנסיעות אודי שומרת, ספי הפיזיותרפיסטית, הזמר אורי עופר, רוית אריאן לוין עם פינה חדשה ונעם מהמקום הכי נמוך בעולם ועוד..

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 2.2.22

פרשת אתי כרייף, תליית ההומואים באיראן ולידות שקטות

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 26.1.22

בתכנית עו"ד ענבר לב וסיפור שי אביטל עם אין ספור תלונות במשטרה על הטרדה מינית וחמור מכך, פשוט ימשיך בדרכו בארץ זרה כאילו כלום לא קרה?, אודי שומרת, יוסי חביליו והמקעקע הכי צבעוני במדינה..

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 12.1.22

האמנית לאה מואס שהציגה את עבודתה במוזיאון לצד "ירושלים של חרא", נדבר על הרפורמה בפונדקאות, נארח את עו"ד דודי לוי שישתף אותנו כיצד ניתן להתמודד עם חובות קטנים אשר תפחו לאלפי שקלים בחסות לשכת ההוצאה לפועל, ראיון עם בעלת פעוטון מרמת גן, אשר הפכה בשנה האחרונה לפרוייקטורית בתחום הבנייה ועוד..

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 29.12.21

כשבחור שולח לך דיק פיק האם להגיש תלונה במשטרה או להסתפק בחסימה? ד"ר ענבל קיבנסון על ניכור הורי, מחלת האנורקסיה והדרך המשפטית שבני משפחת החולה יכולים לנקוט כדי לעזור לבן המשפחה החולה, עשרת המרואיינים שעשו לכם את שנת 2021 אלה שריגשו, הצחיקו והרגיזו אתכם ועוד

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 22.12.21

שושנה קרבסי מעין כרם, כנסיית המשיח בירושלים – חוויה מהממת לכל מי שמחפש חו"ל במרחק חצי שעה מתל אביב (לא כולל פקקים). נראיין את רוני גאמר, אקטיביטס הקורונה, את גיל קופטש שיוצא במופע סטנד אפ מקורי במיוחד - איך לעשות כסף. בפינתה של עו"ד ענבר לב יתארחו החוקר הפרטי מאיר כהן וחיים גוזלי. סוכן התיירות אודי שומרת והמוזיקאי המעניין סאמר.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 15.12.21

כל מה שרצית לדעת על מין ולא העזת לשאול, הקו האדום למתגרשים והצצה לאפס ביחסי אנוס. נדבר עם עו"ד לענייני משפחה ומומחית לגירושין ענבר לב, להקת סלט גרוב, לורין מוסרי שחקנית בהצגה "אפס ביחסי אנוש" ואת הקארפנטרס הישראלים "האחים דוליס" , פאנל תיירות עם סוכן התיירות אודי שומרת, גורה ברגר ובוקי נאה.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 8.12.21

הראשון שערער את רצח רבין, המרד של האישה הראשונה והגיי שהניף לראשונה את דגל הגאווה באיחוד האמירויות ועוד..

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 1.12.21

ההגבלות החדשות, סגירת ענפים ופיצויים לבעלי עסקים, אלמנתו של יזם הנדל"ן אלדד פרי שנרצח מבקשת מבית המשפט שלא לפנות את ביתה ולמכור אותו בצל לחץ הנושים. האם ייענו בחיוב לבקשתה? בית"ר י-ם בצרות, מה קורה במקרים כאלה לשחקנים? לעובדי המועדון? הם זכאים להגנה מבית המשפט? לוסי יוסף, מנהלת אתר תל מגידו ברשות הטבע והגנים עם הפעילויות המעניינות שיתקיימו בקרוב, אילו יעדים פתוחים כרגע לתיירים ישראלים? ד"ר אירית שמשון וטיפים לשינה טובה לסובלים מנדודי שינה, מני הראפר והרמיקס למעוז צור, חתונת השנה בירוחם שהחלה מפוסט קטן בפייסבוק, והחומוס הכי טעים מדרום לבאר שבע

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 24.11.21

איך מענישים אסיר שמסרב להתחסן? מה עושים עם תביעה שהוגשה באיחור של 30 שנה? ומי איש המסתורין שקשור לזוהר ארגוב?

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 17.11.21

פוליטיקה והנושאים החמים באקטואליה עם עו"ד קובי צאיג, אלי סוכרי על השקרים הקטנים בזוגיות, עינת קולמן, שמובילה מאבק חברתי חשוב בנושא העובדים הזרים, חנן אקשטיין וספרו קידינג גו, דניאל אנושי וספרו שתי מלחמות ומה שביניהן, גלי דמרי, שמוציאה ספר על כוכבים ועוד..

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 10.11.21

דים אמור, במאי גאה, ידבר על ההצגה שהוא מעלה בקאמרי על חייו של טנסי וויליאמס, אורי קייזר ידבר על האטרקציה החדשה בראש העין ועו"ד קובי צאיג יתקוף שוב את ממשלת בנט שדואגת לחתולים יותר מלחרדים

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 27.10.21

יוני יהב, מוביל מטה המאבק של האסירים, עינת שמל - זמרת מראש העין שבעלה התאבד לפני שנתיים בשל מחלת הנפש ממנה סבל ומאז היא מקדישה את חייה לנושא. יחד איתה יתארחו הלבקן אלי בינו ואיילה לוי שהוציאה שיר חדש על שיחה בינה לבין אמא שלה, עו"ד קובי צאיג והמנטור אלי סוכרי

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 20.10.21

הקמפיין "אנחנו", המבקש לחסל את התופעה של הקולות האבודים, עופרה כהן מוסיקאית, יזמית חברתית למען ילדים עם צרכים מיוחדים, ד"ר מוניקה אלמן עם טיפים הכרחיים לשמירה על עור הפנים לרגל שינויי מזג האוויר, עו"ד גלית צור שעוסקת בדיני משפחה. באולפן אסף כהן וסיפורו המעניין, ולקינוח נעלה על הקו את יפעת מהחנות המיתולוגית "חרוז כזה" שתספר לנו על הקהילה הענקית שנוצרה ונאור נרקיס מנהל הקבוצה "תל אביב הקטנה", עם המלצות לתל אביבים שבינינו.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 13.10.21

ראיון עם יוני יהב ממחאת האסירים, על נסיבות התאבדות האסירים ועל שירות בתי הסוהר, עו"ד רז עטיה בענייני תעבורה, ראיון עם צ'לי סיגלסקי משליחי הבלוז, זיו רובינשטיין עם שיר חדש, אקטואליה, פוליטיקה ועוד..

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 6.10.21

רוני גמר Rony Gammer פעיל חברתי במאבק נגד חסיוני הקורונה הכפייה והתו הפשיסטי, תמר קרוון צלמת שנפרדת מאביה האמן הידוע בסרט תיעודי ואליזט שעושה תמיד שמח

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 29.9.21

מי הצעירה הכי מבטיחה בארץ? (רמז קשור לענף הירקות) מהן ההמלצות החדשות של המבקרת המוסיקלית ולמה חומוס הוא לא רק חומוס ?

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 1.9.21

שנת הלימודים נפתחה ללא תקלות וגם אנחנו נערכים עם מערכי שיעור מרתקים על פוליטיקה, פשיטות רגל, ואהבה עצמית. נשוחח עם עו"ד מוש חוג'ה שילין על חוק ההסדרים של ממשלת השינוי לרעה, עו"ד קובי צאיג שידבר על הצעדים הראשונים שבעל עסק שנקלע לחובות צריך לנקוט בהם ואלי סוכרי ידבר על התחלות חדשות. בחלק השני של התכנית נארח את אילה זיו שיצאה עם שיר חדש ואת הבדרנית ענת אביעד שמתכוננת לפסטיבל מספרי סיפורים בסוכות.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 25.8.21

מה זאת אהבה עצמית ? על כך עם אלי סוכרי, מאמן NLP לזוגיות וקריירה ומומחה ביצירת תהליכי שינוי, נשאל את שי משיח, מורה לפסיכודרמה למי עוזר טיפול פסיכודרמה והאם זו התשובה גם לתחלואי הממשלה ? נדבר עם סיגל שפיץ טולדנו, מוועד ההורים הארצי על פתיחת שנת הלימודים ועוד..

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 18.8.21

הפוטו שופ של מירי רגב, השריפות בירושלים ואהבה עצמית, עם אלי סוכרי, עו"ד קובי צאיג ועו"ד מוש חוג'ה כל זה ועוד הרבה יותר

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 11.8.21

עו"ד קובי צאיג, בפינה משפטית בענייני חדלות פירעון, המגשר מני שטרן שיסביר לנו איך פותרים סכסוכים בלי להגיע לבית משפט, פרשננו הפוליטי עו"ד מוש חוג'ה ופינת הספורט עם ניסים חליבה

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 4.8.21

הפרשן הפוליטי עו"ד מוש חוג'ה שישיק כאן קמפיין משותף עם רדיו סול בשם "כל קול קובע", שבו הוא מבקש לחסל את התופעה של הקולות האבודים. ד"ר שמוליק בירגר, שזקוק להשתלת כליה. רינה דהן, יו"ר עמותת "מתגייסים למען חולי לוקמיה" ונסיים בקליל עם מנוחי בוקובזה שתלמד אתכם איך להכין בבית מגנום וקינוחי כוסות מהממים והזמרת מור רום שמשיקה שיר חדש.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 28.7.21

בתכנית הפעם אור אלמליח שטוענת: השב"ס לא אפשר לבעלי לצאת מהכלא ללוויה של בננו התינוק, המתקשרת ונביאת הזעם לינדה שאולי שתטען כאן כי מיליוני בני אדם ימותו בגלל החיסון של הקורונה וכרגיל נסיים בפינת הספורט של נסים חליבה והפעם ברוח התכנית תחקיר מה זה לעזאזל טקוונדו והאם זה לא פשוט יאללה מכות?

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 21.7.21

כמה מעלות למקום הזה? ערן בן עמי שהוציא מותחן מרתק על מלחמה בין ישראל לסוריה, מיכל ברט שהפכה את הפלמנקו לשליחות, פינת ספורט שתחגוג את האליפות של מילווקי.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 14.7.21

שיחה עם עו"ד משה חוג'ה שהקים תנועה פוליטית מאוד מסקרנת, אשת התקשורת נועה ירון על עבר ועתיד בעם היהודי, יוני יהב מוביל מחאת האסירים יסביר מה חכה למשה איבגי בכלא ונקנח עם סיסי בעלת הגלידריה שתציג לנו את הטעם החדש והמסקרן שלהם. נדבר איתה גם על איטליה – המדינה היחידה בהיסטוריה שזכתה גם ביורו וגם באירוויזיון באותה שנה.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 7.7.21

איטליה בגמר אליפות אירופה, באולפן יו"ר האופוזיציה ברמת גן ויו"ר פורום המש"ך, חגי אשר. בטלפון רן כרמי בוזגלו שחולם להיות חבר כנסת, הסטנדאפיסטית נגה ד'אנג'לי שחולמת על ארץ נהדרת והמנצח תום כהן שמגשים להרבה ישראלים חלום כשהוא מביא לארץ את הכוכב הענק מיוון דימיטריס באסיס.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 23.6.21

כולנו רוצים להיות עשירים ומאושרים, אבל איך בדיוק עושים את זה? אורחים באולפן אדי וייס, אנליסט נדל"ן בחברת "ריאליה", וארנון רוזנבלום, שעוסק באימון אישי לחשיבה חיובית, נראיין את הזמרים רונן אשכנזי ועידו שדה

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 9.6.21

ברק גרוסברג המצמד וגילי ארגוב שכל אחד מהם מייצג ז'אנר אחר במוזיקה אבל כולם הבנים של אלוהים

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

מאני טיים 2.6.21

את הצד של המאני ייצגו כאן ממתגת הערים שיר הספרי וטובה ספרנאי, מנהלת ומייסדת עמותת אהבת חינם לתת בשביל לתת. את הצד של הטיים ייצג כאן רן כרמי בוזגלו שמבין ששעון החול של נתניהו אוזל והוא עדיין מסרב להיפרד מהאיש שהוא חלק מחיינו כבר שלושה עשורים.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

26.5.21 מיזם WE 19

התכנית מוקדשת למיזם WE 19 נשוחח עם היזמיות עדי וענבר על הפרויקט שעזר לעסקים שנפגעו בתקופת הקורונה והפך להצלחה ועם בעלי עסקים שהשתתפו בפרויקט

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 19.5.21

מראיין אורח יובל פיס לשעבר עורך בכיר ורכז הכתבים של מעריב כיום הרכש החדש של "יוצאים קבוע". היום נשוחח עם בומה ענבר ששכל את בנו במלחמה והיום נלחם לסייע הומניטרית לפלסטינים מעזה ומהגדה שזקוקים לטיפולים רפואיים בישראל, אבו האני בעל עסק מג'לג'וליה שההפרעות מאיימות על הדו קיום יוצא הדופן שקיים במסעדה שלו ונשאל את פנינה רוזנבלום מה גרם לה להוציא את ההשיר שלה עכשיו?

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

ירושלים 5.5.21

בתכנית היום נעלה את ירושלים על ראש שמחתנו, נשוחח עם הרב רפי פרץ, ומנכ"ל משרדו, אבי כהן. נדבר איתם על כל האירועים המדהימים שיש בירושלים בשבוע, נדבר על מחקר שערכו פרופ' יואל כהן ואזי לב-און מבית הספר לתקשורת באוני' אריאל שממנו עולה שהר הבית הינו מוקד עניין במדיה החברתית בעיקר בזמני חירום. לעומת זאת בזמני שגרה, רק קבוצות מעטות מתעניינות בו, ובעיקר בהקשרים לאומיים ודתיים. נדבר עם ציפורה אוריה, תכשיטנית מעין כרם, שיש לה קול מדהים

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 28.4.21

מחר יום המילואים הארצי ,לפי כך נברר האם שווה עדיין לעשות מילואים

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 21.4.21

פתיחת עונת הרחצה עם הנודיסטים, עו"ד שמאון צור ולנה שתסביר למה כדאי לגברים להגיע לסדנאות מיניות אצלה, כמו כן "סטאס" יפציע עם השיר "אמא"

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 5.4.21

תכנית מיוחדת לרגל יום השואה עם שחר כהן, סער ורדי, יהורם גלילי ובפינת המוזיקה הילה זערור

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 30.3.21

חירות, בעיניי חיים עם אפס חרטות הם חיי חופש אמיתיים. נשוחח עם עו"ד איימי בכור שמייצגת אנשים שהשתחררו מכבלי הנישואין וגם נכיר לכם את קהילת הריינבו, שמביאה את רוח החופש לישראל. באולפן רונן אשכנזי עם השיר החדש, ובטלפון נדבר עם יוני להב שיספר על ליל סדר בכלא. הצטרפו לשעה של חופש מדאגות, מכבלי מוסר ונורמות חברתיות כובלות.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 22.3.21

הבחירות מחר לכנסת והבחירות שאנחנו עושים בחיים.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 15.3.21

טלי אמזלג מטפלת בשיטת ריברסינג, איימי בכור עם אקטואליה משפטית, והצצה למה שקרה באילת

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 8.3.21

יעל פריאל באולפן וגילי ארגוב הנסיך ידבר על הסינגל החדש אני חרד

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 1.3.21

אורחים באולפן - השחקן איצקו ימפולסקי והבן שלו רני ממשיך דרכו, עו"ד אמי בכור  –  מתמחה בענייני גירושין ודנית הנומרולוגית שתשתף אותנו במפה של איצקו  

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 22.2.21

התכנית שמאמינה בהיגיון נשי בריא וצפרדעים כחולים - שני דברים שקורים למי שמאמין בכוחות עליונים. את העולמות העליוניים ייצגו המנטליסט המדהים שמכונה "איתי התופעה" ודנית הנורולוגית שאצלה כל מספר זוכה. את העולם התחתון ייצג בוקי נאה שידבר איתנו על המאפיה בסיציליה

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

אהבה וחופש 15.2.21

ראיונות עם ד"ר יורם מלבסקי ואנרגיית התדרים, שתשחרר אתכם מהצורך בתרופות, ד"ר ירון זיו שיחלוק תובנות מעניינות על זוגיות בעידן הקורונה וגם על רצח דיאנה רז, שהייתה תלמידה שלו, יוני יהב, שמנהל את דף מחאת האסיריםואפרת אמבש, אחת מנשותיו של דניאל אמבש שמנהלות מאבק לשחרורו מהכלא

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 8.2.21

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 25.1.24

נתיב, רק בן 22 וכבר מתגעגע, מיקי גולדנברג ידבר על אחיו דודו טופז ושיחה מפתיעה מניו יורק

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

עברנו את פרעה, נעבור גם את הקורונה 18.1.21

נשמע מהאורחים שלנו איך הם עוברים את התקופה.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

מלאכים 11.1.21

מלאכים. האם פגשתם מלאך בדרך שלכם?

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 4.1.21

מה קרה עם תמיר גל? האם ניתן להתאושש מבגידה? ומה קרה לאריק אינשטיין?

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

תכנית ראשונה 28.12.20

הקול בראש תעלה היום לראשונה עם אקטואליה, תרבות ומוזיקה היום נדבר עם יו"ר האופוזיציה בעיריית רמת גן על בירוקרטיה, סגר ושאר ירקות

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט