הזכייניסטים

בתכנית כל המידע שאתם רוצים לדעת על החיבור בין עסקים לזכיינות. בתכנית יתארחו בעלי עסקים מרתקים, יוגשו הזדמנויות עסקיות ויינתן תוכן עשיר, מקצועי ומדויק על עסקים, עסקאות וזכיינות. עם עו"ד אדיר זאבי מייסד ובעלים של משרד עו"ד בוטיק המתמקד במשפט עסקי -מסחרי, זכיינות ונדל"ן, מומחיות בהקמה, בליווי ובייצוג של רשתות מזכות, וכן בייצוג זכיינים מול רשתות וסטיבן וולפסון בעל ניסיון בזכיינות של למעלה מ-35 שנים ב 10 מדינות, הקים את המכון הישראלי לזכיינות בשנת 2011 מתוך כוונה להביא את ניסיונו הרב מחו"ל לתעשיית הזכיינות בישראל.
עברו לעמוד ה־RSS של הזכייניסטים

התכנית המלאה 7.8.22

בתכנית אורחים אוהד סנדלר ואדם פרידלר - מייסדים, בעלים ומנכ"לים במשותף של רשת גוד פארם

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 31.7.22

רשתות מזכות בישראל ובחו"ל - באולפן אורח ניב כהן, בעלים ומנכ"ל ברשת בי פרש עמו שוחחנו על הזדמנויות, אתגרים ושיקולים בפיתוח רשת מזכה בחו"ל

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 24.7.22

הפעם באולפן אורח חביב האוספטר מבקר פנים מוסמך, מומחה לביקורת פנימית ותפעולית, ביקורת חקירתית, סקרי סיכונים וביקורת מערכות מידע ואבטחת מידע.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 17.7.22

התכנית הפעם בנושא רשתות מזכות בתחום האטרקציות, המשחקים והבידור, באולפן אורח רותם שבתאי מרשת CASHBOX

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 10.7.22

התוכנית הפעם עסקה בעולם העסקת עובדים וצמיחת עסקים בעולם העסקים והזכיינות. נגענו בהיבטים רבים של ניהול עובדים (משלב ההשמה ועד שימור) ובאתגרים הנפוצים של עסקים בצמיחה. התארחה באולפן שחר קפלן שניו,מנכ"לית חברת "שחר להגשמה" - מגוון פתרונות בתחום משאבי האנוש, ניהול עובדים ועסקים בצמיחה.

.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 3.7.22

אורח באולפן שחר קרן עמו שוחחנו על עסקי המזון, ההזדמנויות והאתגרים

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 26.6.22

סיכום חצי שנתית עם תובנות משמעותיות מהתכניות הקודמות

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 19.6.22

פיתוח זכיינות בארץ ובעולם וחשיבות הסכמי שכירות נדל"ן להצלחת הרשת

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 12.6.22

הדרכות בעולם הזכיינות. כשרשת מזכה מוכרת זיכיונות היא למעשה מוכרת שיטה / קונספט. לכן זכיינות מוצלחת תלויה הרבה בהדרכות של הרשת המזכה את זכייניה. באולפן אורח דורון פרי, מומחה לזכיינות בינלאומית.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 29.5.22

התוכנית עסקה הפעם בזכיינות בינלאומית (ייבוא רשתות בינלאומיות לישראל וייצוא רשתות ישראליות לחו"ל) ולוקליזציה של עסקים מקומיים. אורחת הגב' בתיה אפשטיין, מנכ"לית חברת Q-Lingua ייעוץ, אסטרטגיה ושירותי שפה ותוכן. תכנית חובה לכל מי שחושב לייצא את העסק שלו לחו"ל ולכל מי ששוקל לייבא רשת לארץ.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 22.5.22

הפעם שאלות משפטיות ועסקיות שחשוב לדעת על החיבור בין רשת מזכה לזכיינים

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 15.5.22

מזכים וזכיינים (קיימים ופוטנציאליים) שרוצים לקבל ערך משמעותי - הזכייניסטים מארחים את עילאי מזרחי, מנכ"ל משותף רשת אותנטי כל הדברים הטובים

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 8.5.22

התכנית בנושא היבטים עסקיים ומשפטיים בזכיינות. התקשרות בין רשת מזכה (זכיינות) לבין זכיין - השאלות המשפטיות והעסקיות החשובות

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 1.5.22

נתונים מצביעים על כך שלמעלה מ- 70% מעסקי הזכיינות מרוכזים בתחום המזון. אורח משה דב - המנכ"ל והבעלים של חברת "אשכולות", שמתמחה בייעוץ לניהול והקמה של עסקי מזון. משה שיתף אותנו בעצות הזהב שלו להקמת עסק מצליח בתחום.

רוצים להיכנס לעולם המזון - מה אתם חייבים לדעת לפני שיוצאים אל הדרך, איך בונים תכנית עסקית שתתמוך ברעיון, איך מחשבים את עלות המזון, ממה יש להיזהר ולמה יש לשים לב כשמקימים עסק בתחום המזון כיצד יש לבחור את היועץ/ת הנכונים לליווי התהליך, מהי בטיחות מזון, איך עושים את זה נכון?

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 26.4.22

אודי שמאי הבעלים של פיצה האט בישראל והמייסד חברת Hyper Food Robotics שיתף אתנו מניסיונו העשיר כיצד התפתח מותג הפיצות העולמי הנחשב פיצה האט מרמה של בקתה ותנור לרשת גלובלית. מה היתרון להיות זכיין מאסטר בישראל ? מהו סוד ההצלחה של זכיין המאסטר של פיצה האט בישראל ? כיצד הצליח למכור זכיינות משנה בישראל ? ועל חברת Hyper Food Robotics הישראלית מהו המיזם כיצד נולד הרעיון ולאן צפויים להגיע.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 19.4.22

תכנית ספיישל עם עצות חשובות וטיפים מעולים לזכיינים ולכל מי ששוקל להיכנס לעולם הזכיינות. * איך בוחרים את הרשת המזכה שנכונה עבורך? * עם מי כדאי להתייעץ לפני החתימה על העסקה ובזמן פיתוח העסק? * מה אסור לפספס בחוזה זכיינות? * על מה חשוב להקפיד ביחסים עם הרשת בשביל להבטיח הצלחה?

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 12.4.22

בתכנית על הסכם המאסטר המשפטי של הרשת ועל מה חשוב להקפיד, על הליך בחירת הזכיין, השמתו בקדמת הבמה, הגנה על המותג, רווחתו הכלכלית של הזכיין, יחסי הציבור - ההשפעה על הרשת ושמירה על התקשורת בין הרשת לזכיין.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

זכיינות בינלאומית - ארה"ב 5.4.22

זכיינות בינלאומית - ייבוא מותגים אמריקאים לישראל. באולפן אורח William (Bill) Edwards מ EGS נלמד מהם הצעדים הראשונים שיש לקחת בחשבון כשחושבים לייבא מותג מארה"ב לישראל ומה היתרון? ועל היתרונות/חסרונות בקיומה או בהיעדרה של חקיקת זכיינות?

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 29.3.22

הפעם זכיינות בתחום השירותים - חינוך לתחומי ההנדסה, הטכנולוגיה והמדעים. אורחים באולפן ברי סבש ואמנון גלעדי, הבעלים של רשת מהנדסי הדור הבא.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 22.3.22

עסקים וזכיינות בזירה הבינלאומית - ארה"ב

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 15.3.22

זכיינות ועסקים בעולם יחסי הציבור . באולפן אורחת אירית נחמני, יחסי ציבור ויעוץ אסטרטגי.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 8.3.22

נשים ויזמות בעולם העסקים והזכיינות - יום האישה הבינלאומי 2022. אורחת בתכנית, רו"ח יוליה לוי, שסיפרה עד כמה חשוב שיהיו לצדכם מומחה/ית לפיננסים, שיסייעו בניהול פיננסי אסטרטגי. בשנת 2022 עדיין פערי השכר בין נשים לגברים עומדים בממוצע על כ- 32% לרעת הנשים, בתקווה שהפער ילך וייסגר ככל שיחלוף הזמן יחד עם חיזוק פרמטרים חיוניים, כדוגמת: השכלה, שיפור היקף המשרה, התמדה במקומות עבודה ופשוט שנשים יבקשו יותר כסף עבור העבודה שלהן.
כאשר נשים משתלבות בהנהלות הבכירות בארגונים התוצאות של הארגון משתפרות. בעולם הזכיינות נשים ברובן ממוקמות בתחומי השירותים לעסקים, לילדים, חינוך, טיפול, נסיעות ונדל"ן. יוליה מציעה לגוון כמה שיותר בין נשים וגברים בארגונים להטבת התוצאות, ממליצה לזכיינים לתכנן מראש את המטרה הכלכלית ולעבוד לפי תכנית. לרשתות היא ממליצה לתת לזכיינים את הכלים המתאימים, בין היתר, גם בניהול פיננסי, כדי לאפשר להם לצמוח ולסייע בכך גם לרשת.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 1.3.22

עסקים וזכיינות בזירה הבינלאומית - איחוד האמירויות ודובאי. שידור מלמד ומרתק עם גדעון רוזינג, הבעלים של  Global Franchise Partners, חברה שמתמחה בזכיינות בינלאומית. מהן השאלות שצריך כל יזם שמתכנן להקים עסק ובפרט זה שרוצה לקחת את העסק שלו לחו"ל לשאול את עצמו? מה הקשר בין דובאי והאמירויות ליזם הישראלי? אילו הזדמנויות קיימות? מדוע חשוב לעבוד עם אנשים שמכירים את התרבות באיחוד האמירויות? מדוע חייבים ייצוג משפטי נכון במהלך העסקה?

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 22.2.22

זכיינות בתחום החינוך לנהיגה נכונה VR-Drive - לימודי תיאוריה במציאות מדומה רשת מכללות ארצית ללימודי תאוריה בסימולטורים חברה שחרטה על דגלה לשנות את תרבות הנהיגה בישראל אורח בתכנית - עדיאל כהן, בעלים ומנכ"ל הרשת

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 15.2.22

שידור מלמד, מעניין, מתוק ומרענן על "זכיינות אורגינלית" - רשתות ותיקות שהחלו דרכן כסניף בודד ולאחר צבירת ניסיון, ביטחון והוכחת קונספט התרחבו לרשת זכיינות, אשר מבוססת על רווחיות, תקשורת, כבוד ומחויבות הדדית. מסר חשוב הוא שהלקוחות של הרשת הם הזכיינים, ותקשורת טובה בין הרשת לזכיינים מגדילה את אחוזי ההצלחה של הצדדים. אורח באולפן, שרון בן בסט, מייסד ובעלים משותף ומנכ"ל רשת דלי קרים.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 8.2.22

בעשור האחרון מתפתחת בישראל תרבות אוכל רחוב משוכללת ומגוונת והאוכל משובח ונגיש ללקוח, באמצעות משאיות אוכל (פודטראקס) ממותגות ומזמינות. התחום מעסיק רשתות זכיינות רבות ובעלי עסקי מזון בארץ ובעולם. האם פוד-טראק (משאית מזון) יכולה להתאים לכל סוג של תפריט? מה יכולה להיות המדיניות של רשת מזכה להחדיר פוד-טראקס לרשת? עד כמה פוד-טראקס יכולות לתרום ולהשפיע על מיתוג הרשת? מה היתרון ומהי הכדאיות לזכיין לפתוח סניף פוד-טראק במקום מסעדה רגילה? מה לגבי אחסנת חומרי הגלם והמזון בפוד-טראק? ומה קורה בזירה הבינלאומית בתחום? אורח בתכנית, דני מגדלי, המייסד והבעלים של קבוצת אוטו-טק, המתמחה מזה שנים בבניית נגררים ומרכבים, בייצור ובייבוא פוד-טראקס לישראל.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 1.2.22

מיתוג עסקי לעסקים ורשתות זכיינות עם האורחת לימור ברעם מומחית מיתוג עסקים

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 25.1.22

מקימים עסק חדש? מרחיבים את העסק המצליח שלכם לרשת זכיינות? מתכננים לרכוש זיכיון ברשת זכיינות? המותג הוא אחד הנכסים העיקריים של העסק! הגנה על המותג שווה הרבה כסף. אורח באולפן - עו״ד אריאל דובינסקי בעלים של משרד המתמחה בקניין רוחני והגנה על מותגים

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 18.1.22

רוצים/ות לעשות זכיינות נכון ובגדול ?! מה זה נציג מקומי של רשת בינלאומית Master Franchisee (זכיין מאסטר) ? מהם היתרונות? למי זה מיועד? אורח באולפן שי קורן, שותף מייסד ומנכ"ל רשת Nutty Scientists (המדען המשוגע)

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 11.1.22

מערכת היחסים בין רשת זכיינות לבין זכיין - איך מנהלים אותה ?כיצד נראית מערכת היחסים בין זכיין אחד לאחר ברשת? אילו אמצעים עומדים לרשות בעל הרשת והזכיין כדי לייצר לקוחות חדשים + לקוחות חוזרים? למי שייך הלקוח שבא לקנות אצל הזכיין בסניף?

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

תכנית ראשונה 4.1.22

אתם בעלי עסק טוב וחושבים להתרחב ולהפוך אותו לרשת? עניינו אתכם ביציאה לעצמאות ורכישת זיכיון ברשת קיימת? העסק שלכם הגיע לבשלות ומוכנים לצאת החוצה לחו"ל? כל המידע שתרצו לדעת על החיבור בין עסקים לזכיינות

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט