זה רק ראפ

תכנית חדשה העוסקת בסצינת הראפ בישראל בגישה הומוריסטית ונינוחה עם DJ SIDE B מפיק בסצינת הראפ שת"פ עם פישי הגדול, נתי חסיד OBD, נועם ברמן ועוד..
עברו לעמוד ה־RSS של זה רק ראפ

Just Y 29.7.21

ערימת סינגלים חדשים יצאו השבוע לצד אלבומים ואיפיז, השבוע על הקווים נדבר עם דילי על הסינגל האחרון שלו ואיך זה לעבוד עם עידן מימון ונשמע קצת על האיפי שמתקרב .אחרי זה יעלה רויסון שהוציא אלבום מופת שבעצם התנגן לא מעט אצלנו בתוכנית ומתכונן להופעות של הקיץ .בראיון המרכזי אני וטליבן מארחים חבר יקר ראפר מחאתי שדואג בכל שיר להכניס מקצבים מעניינים לצד פלואו יחודי והוא מגיע לייצג את העיר כפר סבא ,חברים האחד היחיד just y .נדבר על ראפים על האלבום הקודם לצד האלבום החדש שהולך לצאת ונשמע אותו ואת טליבן נותנים פריסטייל בסוף .

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

שגב 23.7.21

טליבן הצטרף לצוות התוכנית וישר נכנס לפעולה עם ערימת שירים מהמחתרת הישראלית' ראיון עם "המצמד " המספר לנו על הסיבוב הופעות שהוא נמצא בעיצומו (ואולי נצליח לתפוס אותו באמצע הסאונדצ'ק ונרוויח עוד לייב מטורף שלו) ויודה בורוש האמסי הצעיר שלאט לאט כובש יעדים אישיים לצד הוצאת איפי חדש, האורח המרכזי כוכב האנדרגראונד הטראפר סקייטר ואמן הגרפיטי ש-ג-ב !! המגיע לספר לנו על האלבום החדש שיצא לפני כמה ימים בהפקתו של צוקוש לצד סיפורים קלאסים על האלבומים הקודמים עם שת"פ לצד כוכבי ראפ כמו רביד פלוטניק לוקץ' סוויסה נורוז ועוד רבים . מעבר לזה נדבר על גראפיטי ,סקייטבורדים, קעקועים וכל מה שביניהם

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

יולה לא פוחדת 15.7.21

על הקווים בן גרנות מספר לנו על הסינגל החדש שהוא הוציא עם סילברדון , על ההופעות השונות ומשונות שיצא לנו להיות ביחד ובעיקר על למה הוא חושב שמייקל ג'קסון זה סבא שלו . בצד הנשי, הג'ינג'ית הכי מגזימה שיש הירושלמית הכי תל אביבית והראפרית הכי לא ראפרית (כהגדרתה באחת מהשיחות שלנו למרות שאני טוען שמדובר על אחת החריפות) יעל את מגזימה !!! ובראיון המרכזי סופסוף אחרי שלושה חודשים אני מנסה להגיד את השם שלהם נכון הם מגיעים לאיים עלי באקדחים מכוניות קופצות והרבה ראפ קליל ואינסטרומנטלי, יולה לא פוחדת. הם יספרו לנו על הקליפ החדש האלבום שבדרך הסינגלים שיצאו ומה יש להם עם ג'יי זי .

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

סלט גרוב 8.7.21

ספיישל יום הולדת ל DJ SIDE B עם ההרכב הכי פאנקי שיש לנו בסצינה האנשים עם הגרביים הכי סוואג ועם מוזיקה של סייד בי וקצת דיבורים וסיפורים על הסינגלים שהוצאתי לצד השירים האהובים עלי בסצינה, מוזיקה שחורה כחול לבן ותרגישו חופשי לשמוע את הסייפר החדש שהוצאתי לכבוד היום הולדת עם אמסיז שאחד אחד גם חבר !!!!

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

ספיישל הדור החדש 1.7.21

פינה חדשה שבה אני מביא אמנים מהדור החדש שאותם אני אוהב ומעריך. ראיינתי את מיכאל גוטמן שסיפר על Productions 314 הפרויקט שלו ושל אחיו הילל גוטמן והשמעת בכורה לשיר בביצוע שניהם שעדיין לא יצא מתוך האיפי של מיכאל.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

רוישה 24.6.21

שוחחנו עם מאור ילוז על הסינגל החדש לכבוד יום הולדת 18 שסיפר לנו קצת על היצירה לצד חיי הכנופיות הקשים של עמק חפר גאנג . הגיע הזמן כבר שסופסוף אחרי תכניות רבות שהשם שלו הוזכר , בארי וינברג עולה על הקו לספר לנו על ההאסלינג של שיווק ויחסי ציבור בסצינה לצד לתפעל את אחד מעמודי הראפ הישראלי הפעילים ברשת @hiphop_from.israel . בראיון המרכזי ביג אפ לכוכב הצעיר של הסצינה שבהחלט הקול שלו מושמע כבר מכל רכב שני האיש ששבר את הרשת עם הבארכה שלו רוישה!!! שסיפר לנו על האלבום החדש שלו ואיך היה לעבוד לצד צוקוש עם ארוחים רותחים כגון שרק , וייב איש , אשפתוני ולירון דהן .

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

ים אמיתי 17.6.21

שוחחנו עם הדר פרג'ון שהשבוע הוציאה עוד סינגל חדש ושאלנו מי האפס המיתולוגי הקודם, רוישה שיספר לנו על קצת על החוויה שלהחזיק להיט ואז לקבל תמיכה של כל הסצינה ברמיקס לאותו שיר וליצור לנו סייפר בין הטובים שהיו, במרכז התוכנית ראיון מלא עם אחד מהמפיקים הכי עסוק בעסק הזה, האיש שהגריים זורם לו בווריד, ים אמיתי שהגיע לספר לנו על עבודה על האלבום שיצא השבוע תחת השם "אבולוציה" על שיתופי הפעולה המעניינים באלבום וכמובן על שאר ההפקות שהוא מתכנן להוציא החוצה.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

מירו 10.6.21

לכבוד תכנית הבר מצווה נפתח כמו כל אירוע טוב עם סינגלים חדשים רותחים ואקסטרה קריספיים, נעבור למנה הראשונה ונשמע קצת ברכות מנתי חסיד עם הסינגל החדש בהפקתו של או בי די משם נעבור למנה המרכזית וברכת הרב הראשי לחרוזים, החזון למייק ,הגאון הכתום, חלוץ חלל ,הגאון שליט"א, כן כן אגדת הראפ מירו שביחד עם החבר'ה מיבנה הרימו לנו פה את הסצינה השלמה שאנחנו מכירים היום כסצינה של המוזיקה השחורה בעברית מגיע לספר לנו על האלבום סולו בכורה והמדהים שלו "חלומות באוויר", לספר לנו מתי חלוצי החלל מתכוונים לעשות את הופעת הראפ הראשונה בירח וכמובן יספר לנו על החוויות שבלהקים הרכבים אגדיים ולמה חיכינו 30 שנה לאלבום סולו הראשון .

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

2T הראפר 3.6.21

הראפר הכי אינטליגנטי כנה ושלא מפחד להגיד את דעתו 2t . תותי מגיע לספר קצת על העשייה של האלבום האחרון הפרויקטים החדשים שמתקרבים להכניס אותנו לתוך המעבדה ולספר סודות על האסלינג.

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

ביג סאזו 27.5.21

ביג סאזו מגיע לספר לנו על האלבום האחרון הקליפ החדש עם עידן רז ועל מה מצפה בהמשך הדרך, זיו טל על המיקסטייפ החדש שלו, דור מעוז על סינגל חדש שבחוץ , נכריז בראשונה על ערב "מסיבת כיתה" שהוא ערב שכולו שמוקדש לסצינת המוזיקה השחורה בישראל ב"בלומפילד" תל אביב עם הופעות פריצה ענקיות עם שתי שמות מהלוהטים שיש בסצינה ובמת מרפסת לדי ג'י למה מסיבת כיתה ? מי מופיע? מתי זה ואיפה?

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

המצמד 20.5.21

המצמד מגיע אלינו לספר קצת על מלאכת הרכבת אלבום שהתחיל כEP עם גדול מפיקי הראפ בארץ כהן . מעבר לזה נדבר גם על עבודות קודמות כגון EP עם ים אמיתי (התותח לכו מהר לשמוע אותו אם אתם לא מכירים ) וכמובן פינת הפריסטייל הידוע. לצד האירוח המכובד נציג לכם את הסינגלים הרותחים החדשים נדבר קצת על מה חדש בסצינה ונשמע מבילגו על ההופעה הקרובה שיש

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

Stas 6.5.21

סטאס הברנש המבולבל שמגיע לספר לנו על הדרך שהוא עבר עם אימא שלו ועובר מיצירות דוקו קצרות לסינגלים רותחים ,למה ככה ? כי הוא עולה חדש שמשנה את התמונה שעשה את הכל עוד מהקרקעית .

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

נועם ברמן 29.4.21

אורח באולפן אחד מהראפרים הכי צבעוניים שקיימים בסצינה נועם ברמן, אלו שלא מכירים אותו לא יבינו מי זה ואלו שכבר מכירים את התופעה ששמה נועם ברמן יודעים כבר שאף אחד לא מכיר אותו באמת , חוץ מהמאניה והדיפרסיה

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

טליבן 22.4.21

הבחור שנולד בדימונה ועשה את המעבר לעיר הגדולה. בהתחלה נכנס לסצינת הראפ בארץ כבן טיפוחיו של אבי מסיקה הקים שני הרכבים ונכון להיום חבר קבע אצלי באולפן . אז אחרי מספר ביפים ושירים מוצלחים טליבן מגיע לדבר אתנו על הפרויקטים החדשים, סינגלים שיצאו, ומתכון חריף לקובנה טבעוני

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

סגול 59 15.4.21

ספיישל חגיגי במיוחד עם הסנדק הירושלמי, דה היפ הופ איינשטיין, האיש שמייצג 59 גוונים של סגול יבוא לדבר אתנו קצת גאוות ראפ ישראלי ואיך הוא רואה את העתיד שצופן לנו

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 1.4.21

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 25.3.21

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 18.3.21

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית המלאה 11.3.21

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט

התכנית הראשונה 4.3.21

לחצו כאן להאזנה לפודקאסט